uhdtv czech republic uhdtv česká republika, uhdmi česká republika, ,uhdmi czech republic, uhdtv český, uhdmi český

http://www.uhdmi.com/uhdtv/uhdtv-1/8k-uhdtv.jpg

English Version

FAQ:

Jaký je význam UHDMI? nebo co je definice UHDMI?

UHDMI znamená Ultra High Definition Movie integrace.

Jaký je význam UHDTV? nebo co je definice UHDTV?

UHDTV znamená Ultra High Definition Television a má dvě různé sady systému.

UHDTV1 a UHDTV2 nebo také známý jako 4K-UHDTV a 8K-UHDTV
pro Movie integraci videa v kvalitě kinosálu které mají být použity jako průmyslový standard pro systémy domácího kina, UHD UHDTV projekční a Full UHDTV.
K dosažení těchto ultra vysoké rozlišení, musíte mít video snímány
UHD DSLR nebo Ultra High Definition Digital Single Lens Reflex, 8K videokamer, 8K videokamery, UHD videokamerami.

uhdtv comparisons, uhdtv buying guide, uhdtv ratings and uhdtv installers recommends the 8K home theater for UHD videogames.


 http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/4e/Philo_T_Farnsworth.jpg/200px-Philo_T_Farnsworth.jpg  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/85/Zworykin_kinescope_1929.jpg/150px-Zworykin_kinescope_1929.jpg  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/4c/The_Childrens_Museum_of_Indianapolis_-_Philco_Predicta_television.jpg/220px-The_Childrens_Museum_of_Indianapolis_-_Philco_Predicta_television.jpg  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/ee/Braun_HF_1.jpg/220px-Braun_HF_1.jpg  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/a3/Television_set_from_the_early_1950s.jpg/220px-Television_set_from_the_early_1950s.jpg

History of the Television

 

Ultra High Definition Movie Integration

UHDTV1 and UHDTV2

4K-UHDTV and 8K-UHDTV


ITUs poslední doporučení pro hlavní pokrok v televizním vysílání se vytvořit zcela nový televizní vysílání prostředí s příchodem "Ultra High Definition Television" nebo UHDTV1 a UHDTV2.

Rozlišení a kvalita televizních videa, která uvidí diváci výrazně zlepšila, protože byl vynalezen v roce 1920. Co bylo kdysi dim černá a bílá obrazovka v rohu obývacího pokoje se stane "Full Ultra High Definition", že budeme vidět na velkých plochých panelových displejů v blízké budoucnosti.

Technologie nikdy v klidu. ITU vypracovala doporučené technické údaje pro "Ultra High Definition Television" nebo UHDTV 1 a UHDTV 2.
HDTV dnes mají ekvivalent asi 2 megapixely.1. stupeň obrázek úrovní UHDTV ekvivalent asi 8 megapixelů (3840 x 2160 rozlišení), a 2. úrovně přichází s ekvivalentem asi 32 megapixelů (7680 x 4320 rozlišení). Oni jsou nazýváni "UHDTV 1" a "2" nebo UHDTV '4 K-UHDTV "a '8 K-UHDTV" systémy.

Ultra vysoké rozlišení je provázeno zlepšenou barevnou věrností a možnosti vyššího počtu snímků za sekundu ve srovnání s dnešními televizních systémů.

ITU prohlašuje, že "UHDTV je naprosto země třesení vývoj ve světě televizorů," a "Sledování UHDTV v blízké budoucnosti bude jistě dech beroucí zážitek, na který bychom se měli těšit."

"Úsvit nového věku pro televizi přinese nebývalé úrovně Ohromující realismu a Movie Viewer požitek. Je to historický okamžik, a tyto systémy budou jistě dorazí do našich domovů.

"Osobně jsem viděl filmy s UHDTV2, 8K-UHDTV, FULL UHDTV systému, a to je naprosto ohromující, protože pocit, že tam je extrémně vynikající."
 

http://uhdmi.com/uhdtv1.jpg

 


 http://uhdmi.com/uhdtv2.jpg

UHDTV

 
 
 English    Français     Deutsch    Español     русский    український  

 Italia     Nederlands     Türk     český    中国     中國     日本    العربية

 bing.com    google.com    yahoo.com    soso.com    baidu.com 

 

© 2008 UHDMI.com  |  All Rights Reserved