uhdtv turkey, uhdmi turkey, uhdtv hindi, uhdmi hindi, uhdtv Türk, uhdmi Türk

http://www.uhdmi.com/uhdtv/uhdtv-1/uhdtv-price.jpg

English Version

SSS:

UHDMI anlamı nedir? ya UHDMI tanımı nedir?

UHDMI Ultra High Definition Film Entegrasyon demektir.

UHDTV anlamı nedir? ya UHDTV tanımı nedir?

UHDTV Ultra High Definition Television anlamına gelir ve bu sistemin iki farklı setleri vardır.

UHDTV1 ve UHDTV2 ya da 4K-UHDTV ve 8K-UHDTV olarak da bilinir
UHD Ev Sinema Sistemleri, UHDTV projektörler ve Tam UHDTV için endüstri standardı olarak kullanılmak üzere Tiyatrosu Kalite Videolar Movie Bütünleşme.
Böyle ultra yüksek çözünürlükleri elde etmek için, kullandığınız video yakalanan olması gerekir
UHD DSLR veya Ultra High Definition Digital Single Lens Reflex, 8K videocameras, 8K kameralar, UHD videocams.

uhdtv comparisons, uhdtv buying guide, uhdtv ratings and uhdtv installers recommends the 8K home theater for UHD videogames.


 http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/4e/Philo_T_Farnsworth.jpg/200px-Philo_T_Farnsworth.jpg  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/85/Zworykin_kinescope_1929.jpg/150px-Zworykin_kinescope_1929.jpg  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/4c/The_Childrens_Museum_of_Indianapolis_-_Philco_Predicta_television.jpg/220px-The_Childrens_Museum_of_Indianapolis_-_Philco_Predicta_television.jpg  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/ee/Braun_HF_1.jpg/220px-Braun_HF_1.jpg  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/a3/Television_set_from_the_early_1950s.jpg/220px-Television_set_from_the_early_1950s.jpg

Televizyon Tarihçesi

 

Ultra High Definition Movie Integration

UHDTV1 and UHDTV2

4K-UHDTV and 8K-UHDTV


Televizyon yayıncılığı konusunda büyük bir ilerleme için ITUs son önerisi "Ultra High Definition Television" veya UHDTV1 ve UHDTV2 gelişiyle birlikte tamamen yeni bir televizyon yayın ortamı yaratacaktır.

Bu 1920'lerde icat bu yana izleyiciler gördüğünüz televizyon video çözünürlüğü ve kalitesi önemli ölçüde iyileşmiştir.Oturma odasının köşesinde loş bir siyah ve beyaz ekrana bir 'Tam Ultra High Definition' biz yakın gelecekte büyük düz panel ekranlarda göreceksiniz olacak zamanlar neydi.

Teknoloji hala ayakta asla. İTÜ 'Ultra High Definition Television' ya UHDTV 1 ve UHDTV 2 için önerilen teknik detayları hazırladı.
HDTV bugün yaklaşık 2 megapiksel eşdeğeri vardır. UHDTV resmi düzeylerinin 1.seviye yaklaşık 8 megapiksel (3,840 x 2,160 çözünürlük) eşdeğeri vardır ve 2. seviye yaklaşık 32 megapiksel (7,680 x 4,320 çözünürlük) eşdeğeri ile birlikte gelir. Bunlar, 'UHDTV 1' ve 'UHDTV 2' veya '4 K-UHDTV 've '8 K-UHDTV' sistemleri olarak adlandırılır.

Ultra yüksek çözünürlüklü kaliteli gelişmiş renk doğruluğu ve bugünün televizyon sistemleri ile karşılaştırıldığında saniye başına kare yüksek sayılar için seçenekleri eşlik ediyor.

İTÜ "UHDTV, kesinlikle televizyon dünyasında bir dünyayı sarsan bir gelişme" ve beyan eder "yakın gelecekte UHDTV izlemek kesinlikle biz ileriye bakmak gerekir deneyim alarak bir nefes olacak."

"Televizyon için yeni bir çağın şafak Çarpıcı Gerçekçilik ve Film Viewer keyfi görülmemiş düzeylere getirecektir. Bu tarihi bir an olduğunu ve bu sistemlerin kesinlikle evlerimizde gelecek.

"Ben şahsen UHDTV2 ile filmler, 8K-UHDTV, TAM UHDTV sistemi gördük ve orada olma duygusu son derece mükemmel, çünkü kesinlikle çok etkileyici."

http://uhdmi.com/uhdtv1.jpg

 


 http://uhdmi.com/uhdtv2.jpg

UHDTV

 
 English    Français     Deutsch    Español     русский    український  

 Italia     Nederlands     Türk     český    中国     中國     日本    العربية

 bing.com    google.com    yahoo.com    soso.com    baidu.com 

 

© 2008 UHDMI.com  |  Her hakkı saklıdır