uhdtv ukraine, uhdmi ukraine, uhdtv Україна, uhdmi Україна, uhdtv український, uhdmi український 

http://www.uhdmi.com/uhdtv/uhdtv-1/uhdtv-projector.jpg

English Version

Часті питання:

Який сенс UHDMI? або Що таке визначення UHDMI?

UHDMI означає Ultra High інтеграції фільм Definition.

Який сенс UHDTV? або Що таке визначення UHDTV?

UHDTV означає Ультра телебачення високої чіткості і має два різних набору системі.

UHDTV1 і UHDTV2 або також відомий як 4K-UHDTV і -UHDTV
Фільм для інтеграції театр якість відео буде використовуватися в якості галузевого стандарту для UHD системи домашніх кінотеатрів, UHDTV проекторів і повний UHDTV.
Для досягнення такої ультра-високих дозволах, вам потрібно мати відео зняті з використанням
UHD DSLR або ультра High Definition Цифрова дзеркальна, 8K відеокамер, 8K відеокамери, Відеокамери UHD.

uhdtv comparisons, uhdtv buying guide, uhdtv ratings and uhdtv installers recommends the 8K home theater for UHD videogames.


 http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/4e/Philo_T_Farnsworth.jpg/200px-Philo_T_Farnsworth.jpg  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/85/Zworykin_kinescope_1929.jpg/150px-Zworykin_kinescope_1929.jpg  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/4c/The_Childrens_Museum_of_Indianapolis_-_Philco_Predicta_television.jpg/220px-The_Childrens_Museum_of_Indianapolis_-_Philco_Predicta_television.jpg  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/ee/Braun_HF_1.jpg/220px-Braun_HF_1.jpg  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/a3/Television_set_from_the_early_1950s.jpg/220px-Television_set_from_the_early_1950s.jpg

Історія телебачення

 

Ultra High Definition Movie Integration

UHDTV1 and UHDTV2

4K-UHDTV and 8K-UHDTV


ИТЕ останню рекомендацію для великий прогрес у телевізійне мовлення буде створити зовсім нове середовище телевізійного мовлення з появою "Ultra Телебачення високої чіткості" або UHDTV1 і UHDTV2.

Дозвіл і якість відео, телебачення глядачі бачать значно покращився, оскільки він був винайдений в 1920-х роках. Те, що колись тьмяний чорно-білому екрані в кутку вітальні стане "Повний Ultra High Definition", що ми побачимо на великих плоских дисплеїв в найближчому майбутньому.

Технології ніколи не стоять на місці. МСЕ розробив рекомендовані технічні деталі для "Ultra Телебачення високої чіткості" або UHDTV 1 і UHDTV 2.
HDTV сьогодні є еквівалент близько 2 мегапікселі. 1-й рівень рівнях UHDTV картина має еквівалент приблизно 8 мегапікселів (3840 х 2160 дозвіл), та 2-го рівня поставляється з еквівалентом близько 32 мегапікселів (7680 х 4320 дозвіл). Вони називаються "UHDTV 1" і "UHDTV 2 'або '4 K-UHDTV і '8 K-UHDTV» систем.

Ультра високої чіткості супроводжувалося підвищенням точності кольору та варіанти для більшого числа кадрів в секунду, у порівнянні з телебаченням сучасних систем.

МСЕ заявляє, що "UHDTV абсолютно колосальні розвитку в світі телевізор" і "Дивлячись UHDTV в найближчому майбутньому, безумовно, буде приголомшливий досвід, який ми повинні з нетерпінням чекати".

"На зорі нової ери для телебачення принесе безпрецедентний рівень приголомшливий реалізм і задоволення фільм Viewer. Це історичний момент, і ці системи, безумовно, приходять в наші будинки.

"Я особисто бачив фільми з UHDTV2, -UHDTV, система повного UHDTV, і це абсолютно приголомшливий, тому що відчуття є надзвичайно чудовий".

http://uhdmi.com/uhdtv1.jpg

 


 http://uhdmi.com/uhdtv2.jpg

UHDTV

 
 
 English    Français     Deutsch    Español     русский    український  

 Italia     Nederlands     Türk     český    中国     中國     日本    العربية

 bing.com    google.com    yahoo.com    soso.com    baidu.com 

 

© 2008 UHDMI.com  |  Всі права захищені